Web Tasarım

Personel Servis Taşımacılığı

Resmi ya da özel kuruluşlarla yapılan sözleşmeler sonucu, çalışanlarını taşıyan araçlara servis aracı, bunların yaptığı işe de personel servis taşımacılığı diyoruz. Bu işi yapan firmaların araç filoları on yaşından büyük olmamalı, konforlu olmalı, bakımlarının düzenli yapılmış olması gereklidir. Araç sürücüleri o işi yapmaya yeterli olmalı, kanun ve yönetmeliklerde belirtilen özellikleri taşıyor olmalılar.

Personel servis taşımacılığı yapan BOZŞAHİNLER TURİZM taşıdığı personeli gideceği yere güvenli, konforlu ve zamanında ulaşımını sağlamak amacıyla bu işi yapmaktadır.

Personel Servis Taşımacılığı, yapılabilmesi için Ulaştırma Bakanlığından yetki belgesi alınması zorunludur. Personel taşımacılığı faaliyetlerinde kullanılan ticari araçlarda çalışan sürücülerin, sürücü mesleki yeterlilik belgesi almaları zorunludur. Taşımacılara, yetki belgesinden ayrı olarak taşımalarda kullanılacak taşıtların niteliğini ve sayısını gösteren taşıt belgesi ile taşımacının taşıt belgesinde kayıtlı her taşıt için düzenlenen ve taşıtta bulunması gereken taşıt kartlarının da olması gerekmektedir.

İzmir gibi anakent bir şehirde, araç sayısının her geçen gün artmasından dolayı ulaşım, hayatımızın zorluklarından ve sıkıntılarından biri haline gelmiştir. İşte personel taşıma hizmeti veren firmalar, hizmetlerini teknolojik gelişmelerle destekleyerek, alternatif ulaşım güzergâhları bulup, müşterilerine zaman kaybettirmeden işlerine yetiştirmektedirler.

Servis araçlarının trafiği tıkadığı yolundaki yaygın kanının - istatistiklere göre – tersine, servis araçlarından dolayı daha az aracın trafiğe çıktığını göstermektedir.
personel servis taşımacılığı
Copyright 2013 Bozşahinler Turizm A.Ş.|   Kullanım Şartları  Gizlilik
Personel Servis Taşımacılığı, Servis Tur, Servis Firmaları, Servis Taşımacılığı, Turizim Taşımacılık, Personel Taşıma, Havaalanı transfer , Taşımacılık Hizmetleri , Öğrenci Taşımacılığı , Servis Taşımacılık , Personel Taşımacılığı Personel Servis Öğrenci Servis servis şirketi,personel taşıma firması